فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


راهنمای سیستم مدیریت برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی سال 1397

این مطالب برای مهندسین کامپیوتر و شبکه تهیه شده است و برای کلیه خوانندگان نیز مفید می باشد . برای برگزاری آزمون دکتری سال 97 بایستی ، نتایج آزمون در همان روز و بعد از برگزاری مصاحبه در سایت مربوطه ثبت می شد .

برای هر کلاس کامپیوتر به همراه اتصال به شبکه اینترنت و سایت سازمان نیاز بود .

برای هر رشته نام کاربری و رمز نیاز بود که تیم داوری باید آن را داشته باشد .

برای چاپ نتیجه مصاحبه به پرینتر نیاز بود . به دلیل نوع  طراحی سایت بعد از ثبت نتایج آزمون با برنامه آکروبات ریدر بایستی پرینت می گرفتیم در غیر این صورت پرینت ها کامل چاپ نمی شد . یعنی اگر دو صفحه پرینت بود یک صفحه پرینت می آمد بیرون .

به تعداد اتاق های یا پریز های شبکه به پورت خالی روی سویچ نیاز دارید . ویلنی که ما تدارک دیده بودیم برای این کار ویلن شماره 2 بود .

حتماً از وصل بودن پریز های شبکه مطمئن باشید و در صورتی که به کابل شبکه کیستون نصب نیست ، نصب کنید .

به دلیل خرابی هاب 24 پورت دی لینک و کمبود پورت خالی مجبور شدم از هاب دیگری استفاده کنیم . مشکل از اینجا ناشی شد که ویلن درست تنظیم شده بود ولی بعضی از کامپیوتر ها آدرس آی پی نمی گرفتند و به درستی کار نمی کردند .

توضیحات :

1- ابتدا بایستی وارد سیستم شویم .ورود به سیستم با openvpn  صورت می گیرد که خود vpn  دارای نام کاربری و رمز می باشد که باید آن را وارد کرد . بعد از وصل شدن openvpn  در مرورگر به آدرس web.azmoon.local  می رویم . صفحه ای ظاهر می شود که شناسه کاربری و کلمه عبور میخواهد . شناسه و رمز در اختیار گروه قرار گرفته است و ا آن مطلع می باشد . برای هر رشته کلمه رمز و شناسه مجزا می باشد .

2-پس از ورود به سیستم از طریق منوی سمت راست گزینه ثبت مصاحبه انتخاب شده و داوطلب مورد نظر از طریق شماره پرونده موجود در فرم اولیه جستجو شده و برای داوطلب کمیته مصاحبه کننده انتخاب و داوطلب جهت مصاحبه به گروه مورد نظر مراجعه می نماید . در حقیقت ابتدا باید ثبت مصاحبه انجام شود و بعد نمره داده شود .

3-مرحله ثبت نمرات در این مرحله پس از انتخاب گزینه ثبت نمره مصاحبه در صفحه اصلی از طریق منوی سمت راستداوطلب موردنظر جستجو و انتخاب می گردد .پس از جستجو و انتخاب داوطلب مورد نظر جهت فعال سازی فیلدها جهت ورود اطلاعات لازم است گزینه ثبت اولیه حتماً انتخاب شود .

4-اصلاحیه . پس از اجرای مرحله ثبت اولیه ، به منظور ویرایش نمرات وارد شده می توان از طریق گزینه ثبت نمرات مصاحبه و انتخاب گزینه اصلاحیه فیلد موردنظر ویرایش گردد .

5- گرفتن پرینت : حتما با آکروبات باز شود و ذخیره آنگاه پرینت گرفته شود .


سوالات :

کد شناسه یا کد دسترسی به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد را ندارم ؟

با مراجعه به سایت سنجش ،و انتخاب پاسخنامه ، کلید نهایی و کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سال 1397 و گرفتن پرینت می توانید کد دسترسی را در پایین صفحه مشاهده کنید .

کد دسترسی به چه کار می آید ؟

برای ورود به سامانه دانشگاه آزاد بایستی کد دسترسی داشته باشید .تاریخ : شنبه 3 شهریور‌ماه سال 1397 | 04:29 ب.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.