فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.


اگر کارت بانکی ملت خود را روی دستگاه عابر بانک جا گزاشتید و وقتی آمدید به عابر بانک دیدید کارت شما نیست بهتر است این کار را انجام دهید .

غیر فعال کردن یا مسدود کردن کارت بانک ملت :

بهتر است کارت بانک خود را مسدود یا غیر فعال کنید .غیر فعال کردن با مسدود کردن فرق می کند . وقتی کارتی را مسدود می کنید برای استفاده دوباره از آن بایستی کارت را باطل کنید و دوباره کارت صادر شود اما وقتی کارتی را غیر فعال می کنید ، بانک می تواند دوباره آن را فعال کند.

از خود دستگاه عابر بانک اقدام کنید و کلید تایید یا ثبت را بزنید و از منویی که ظاهر می شود ، گزینه مسدود کردن کارت های بانکی را بزنید و آنگاه شماره کارت را وارد کنید و  رمز کارت را وارد کنید و تایید کنید . با این کار کارت بانکی خود را مسدود کرده اید و هر کس کارت شما را پیدا کند یا داشته باشد نمی تواند از آن استفاده کند . حنی اگر رمز کارت را داشته باشد .

صدور کارت بانک ملت :

صدور کارت بانک ملت هزینه دارد 2300 تومان . همچنین اگر شما دارای حساب های مختلف باشید و بخواهید کارت بانک شما به حساب های دیگر وصل باشد ، برای هر حساب مبلغ 1500 تومان بایستی کارمزد پرداخت کنید . نیازی به پرداخت پول نیست و بانک از حساب شما برداشت می کند . کارت بانک ملت شماره شبا را روی کارت چاپ می کند که این هم یک خلاقیت جدیدی است  که من در کارت های دیگر بانک ها ندیدم .

من کارت بانکی خود را که فراموش کرده بودم از دستگاه عابر بانک بر دارم  و مسدود کردم و دوباره از بانک درخواست صدور کارت دادم و فعال کردم . مرداد 1397تاریخ : چهارشنبه 24 مرداد‌ماه سال 1397 | 08:57 ق.ظ | چاپ | نویسنده: کمال | نظرات (0)
.: Weblog Themes By SlideTheme :.